Рубрики
Без рубрики

Як правильно застосовувати стратегію Мартингейла на слотах

Ігрові автомати дозволяють не тільки весело провести час, а й виграти пристойні гроші. Для цього потрібно просто мати невелике везіння і використовувати правильну стратегію гри. Також важливо вибрати відповідні слоти, кращі з яких представлені в інтернет казино Pokermatch. Щоб перемагати на автоматах максимально часто, варто використовувати стратегію Мартингейла. Вона є однією з кращих і показує високу ефективність.

Як грати по стратегії Мартингейла

Вона була розроблена понад два століття тому, і за цей час випробувана в самих різних азартних іграх. В основі цієї стратегії лежить теорія ймовірності, тому вона не конфліктує з генератором випадкових чисел в ігрових автоматах. Застосовувати стратегію Мартингейла потрібно в такий спосіб. Спочатку робиться ставка мінімального розміру на одну ігрову лінію. Потім обертаються барабаны. У разі програшу або часткового повернення ставки вона подвоюється рівно в 2 рази. При аналогічному результаті дію повторюється. Збільшувати ставку в 2 рази потрібно до тих пір, поки вона не повернеться в повному розмірі або не буде отриманий виграш. В цьому випадку для продовження гри потрібно знову повернутися до початкового розміру ставки. Випробувати стратегію Мартингейла обов’язково варто на безкоштовних ігрових автоматах.

У яких слотах стратегія працює

Чи не кожен автомат підходить для такої гри на гроші. Обраний слот повинен відповідати наступним важливим критеріями:

  • Мати максимально широкий діапазон ставок (мінімум 1-100 одиниць). Це головна умова, адже ставки потрібно регулярно подвоювати. При невеликому діапазоні швидко досягається верхній ліміт і гроші втрачаються;
  • Володіти високим відсотком віддачі. Цей показник повинен бути в межах 95-98%;
  • Розміщувати трьома бонусними символами;
  • Включати фріспіни, бонусну та супер-бонусну гру. Ці опції значно підвищують успішність і прибутковість гри!

Чому Мартингейл працює

Всього одна перемога по цій стратегії дозволяє повернути всі раніше витрачені кошти. Якщо випадає особливо виграшна комбінація, то сума призових може бути дуже значною. Стратегія проста в освоєнні, але вимагає терпіння.

Добавить комментарий